тел.:   067 926-96-05, 068 834-33-63

Для чого потрібні сепаратори нафтопродуктів?
Сепаратори нафтопродуктів «ОАЗИС» (нафтовловлювачі) призначені для очищення дощових, талих і технічних вод від нафтопродуктів і масел з територій, на яких існує загроза забруднення навколишнього середовища нафтопродуктами.

 

Область застосування сепараторів нафтопродуктів «ОАЗИС»:
Законодавством пред’являються високі вимоги до суб’єктів господарювання у сфері охорони грунтових вод. Нафтопродукти являють собою серйозну загрозу для навколишнього середовища. Обов’язковим є використання сепараторів нафтопродуктів у місцях, особливо схильних до загрози забруднення нафтопродуктами: на автозаправних станціях (АЗС), автомийках, автомайстерень і СТО, автостоянках, в каналізаційних системах промислових підприємств, нафтобаз і т.д.

 

Як працює сепаратор нафтопродуктів «ОАЗИС»?
Сепаратор нафтопродуктів «ОАЗИС» є проточним, тобто під час проходження стічних вод через сепаратора відбувається фізико — механічне відділення вільних масел і середньо — стабільних емульсій від решти субстанцій. У силу специфіки принципу дії сепаратори нафтопродуктів «ОАЗИС» здатні також частково затримувати зважені частки, які збираються в камері для збору осаду в нижній частині пристрою. За умови правильного підбору номінальної продуктивності сепаратора і при проходженні номінального потоку, в пристрій потрапляють замаслені дощові води. У цьому випадку не настає блокування потоку зливових стоків, а робочої поверхні сепаратора цілком достатньо для того, щоб великі краплі нафтопродуктів піднялися до поверхні і з’єдналися в однорідний шар. Очищенню зливових вод і прискоренню даного процесу сприяють спеціальні коалесцентні касети в сепараторах, які так і називаються — коалесцентні сепаратори. Такий тип сепараторів нафтопродуктів здатний очищати стічні води при номінальному потоці від 1 до 600 л / сек.
Сепаратор нафтопродуктів «ОАЗИС» є попередньою сходинкою очищення стоків, далі стоки повинні надходити на наступні ступені очищення або в каналізацію.
Стічні води, які містять нафтопродукти, надходять через впускний патрубок в першу щабель сепаратора, де відбувається осадження зважених речовин, у тому числі піску. У другому відсіку з використанням коалесцентної касети здійснюється укрупнення і злипання частинок нафти, в результаті чого вони спливають на поверхню. Після цього попередньо очищена вода направляється через фільтр тонкого очищення в третій відсік. Далі очищена вода через випускний патрубок самопливом зливається з установки в каналізацію.
Конструкція кришки сепаратора перешкоджає проникненню запахів назовні і забезпечує легкий доступ до накопичених в сепараторі нафтопродуктів для видалення.
Пристрій сепаратора не вимагає ніяких джерел енергії, а його експлуатація полягає в періодичному видаленні нафтопродуктів і чищенні фільтруючого елемента. Нафтопродукти видаляються вручну по мірі заповнення об’єму накопичувача.

 

Переваги сепараторів нафтопродуктів «ОАЗИС»
• Висока ефективність конструкції в поєднанні з компактністю.
• Гарантована водонепроникність і герметичність.
• Зручний доступ до накопичувача нафтопродуктів, шламозбірника.
• Нескладна технологія монтажу та обслуговування, мінімальні експлуатаційні витрати.
• Виготовляються з якісного німецького поліпропілену, що дозволяє гарантувати високу міцність корпусу і тривалий термін експлуатації — більше 25 років;
• Індивідуальне проектування нафтоуловлювача «ОАЗИС» під особливості конкретного об’єкта і виготовлення за індивідуальним замовленням.

 

Як підібрати сепаратор нафтопродуктів «ОАЗИС»:
Правильний вибір сепаратора для конкретного об’єкту дуже важливий. Сепаратор не може бути занадто маленьким, так як занадто слабкий потік не дозволить забезпечити правильні параметри очищення, а також не може бути занадто великим з економічних міркувань. Кількість нафтопродуктів, що підлягають сепарації, або, інакше, здатність накопичення відокремлених нафтопродуктів при працюючій системі автоматичної блокади, повинно мінімум в 10 разів перевищувати величину потоку в л / сек., Тобто сепаратор продуктивністю 6л/сек. повинен утримувати 60 літрів отсепарированих нафтопродуктів перед автоматичним блокуванням системи.

 

Параметри забруднень стічних вод, які необхідно враховувати при підборі сепаратора:
• Осідання (зважені частки).
• Технічні води, що використовувалися у виробництві.
• Тип вуглеводневої складової.

 

Обслуговування сепараторів нафтопродуктів «ОАЗИС»:
Полягає в періодичному спорожнюванні сепаратора мулососною машиною від накопичених зважених речовин і прошарку нафтопродуктів. Частота випорожнення залежить від кількості оброблених стічних вод. Періодичність чисток можна встановити, знаючи середньомісячні витрати забрудненої води та середній рівень забруднення води, що очищається. Камера для збору осаду повинна очищатися регулярно, мінімум 4 рази на рік. За умови, що не відбувалося випадкового перевищення допустимого рівня нафтопродуктів, безпосередньо сам сепаратор потрібно очищати не рідше 1 разу на рік. Під час чищення проводиться промивка коалесцентної касети і системи байпаса струменем проточної води. Після промивання сепаратор заповнюється чистою водою.

 

Можливе виготовлення нестандартних сепараторів нафтопродуктів, ПАВ, пісколовок за індивідуальними замовленнями, промислових установок.

 

ПРАЙС-ЛИСТ на сепаратори нафтопродуктів «ОАЗИС»

 Модель Продуктивність, л/сек. Ціна, грн.
СН-А-1  1 12480
СН-А-3  3 16290
СН-А-5  5 20360
СН-А-6  6 21740
СН-А-8  8 24250
СН-А-10  10 34560
СН-А-15  15 35770
СН-А-20  20 47690
СН-А-25  25 63570
СН-А-30  30 66280




Контактна інформація

Наші представництва:
м. Львів, вул. Городоцька, 355 (тел.: 067 926-96-05)
м. Львів, вул. Шевченка, 317 (тел.: 068 834-33-63)
м. Суми, вул. Черкаська, 7 (тел.: 067 545-10-44, 050 407-20-70)

e-mail: vladsasha3@gmail.com